5900-331-RC Bourns
  • Part Number: 5900-331-RC
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 5900-331-RC Bourns
    5900-331-RC Bourns
    5900-331-RC is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. 5900-331-RC is described as FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.