5.0SMDJ75A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ75A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 75V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ75A Bourns
    5.0SMDJ75A Bourns
    5.0SMDJ75A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ75A is described as DIO TVS VWM 75V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS