5.0SMDJ43A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ43A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 43V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ43A Bourns
    5.0SMDJ43A Bourns
    5.0SMDJ43A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ43A is described as DIO TVS VWM 43V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE