5.0SMDJ26CA Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ26CA
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 26V 5KW BIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ26CA Bourns
    5.0SMDJ26CA Bourns
    5.0SMDJ26CA is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ26CA is described as DIO TVS VWM 26V 5KW BIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM