5.0SMDJ26A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ26A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 26V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ26A Bourns
    5.0SMDJ26A Bourns
    5.0SMDJ26A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ26A is described as DIO TVS VWM 26V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH