5.0SMDJ17CA Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ17CA
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 17V 5KW BIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ17CA Bourns
    5.0SMDJ17CA Bourns
    5.0SMDJ17CA is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ17CA is described as DIO TVS VWM 17V 5KW BIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"