5.0SMDJ160A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ160A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 160V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ160A Bourns
    5.0SMDJ160A Bourns
    5.0SMDJ160A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ160A is described as DIO TVS VWM 160V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM