5.0SMDJ150A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ150A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 150V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ150A Bourns
    5.0SMDJ150A Bourns
    5.0SMDJ150A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ150A is described as DIO TVS VWM 150V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"