5.0SMDJ120A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ120A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 120V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ120A Bourns
    5.0SMDJ120A Bourns
    5.0SMDJ120A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ120A is described as DIO TVS VWM 120V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W