5.0SMDJ110A Bourns
  • Part Number: 5.0SMDJ110A
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: DIO TVS VWM 110V 5KW UNIDIR SMC
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about 5.0SMDJ110A Bourns
    5.0SMDJ110A Bourns
    5.0SMDJ110A is manufactured by Bourns and is categorized in the TVS Diodes category. 5.0SMDJ110A is described as DIO TVS VWM 110V 5KW UNIDIR SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG