4816P-T02-681LF Bourns
  • Available: 5,152
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-T02-681LF Bourns
    4816P-T02-681LF Bourns
    4816P-T02-681LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-T02-681LF is described as RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH