4816P-T01-151LF Bourns
  • Available: 4,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-T01-151LF Bourns
    4816P-T01-151LF Bourns
    4816P-T01-151LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-T01-151LF is described as RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM