4816P-T01-122LF Bourns
  • Available: 1,664
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-T01-122LF Bourns
    4816P-T01-122LF Bourns
    4816P-T01-122LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-T01-122LF is described as RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC