4816P-T01-103LF Bourns
  • Available: 5,255
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-T01-103LF Bourns
    4816P-T01-103LF Bourns
    4816P-T01-103LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-T01-103LF is described as RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE