4816P-2-472LF Bourns
  • Available: 7,287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-2-472LF Bourns
    4816P-2-472LF Bourns
    4816P-2-472LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-2-472LF is described as RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"