4816P-2-223LF Bourns
  • Available: 12,062
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-2-223LF Bourns
    4816P-2-223LF Bourns
    4816P-2-223LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-2-223LF is described as RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE