4816P-1-561LF Bourns
  • Available: 10,488
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-1-561LF Bourns
    4816P-1-561LF Bourns
    4816P-1-561LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-1-561LF is described as RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH