4816P-1-330LF Bourns
  • Available: 10,627
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-1-330LF Bourns
    4816P-1-330LF Bourns
    4816P-1-330LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-1-330LF is described as RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"