4816P-1-203LF Bourns
  • Available: 13,708
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4816P-1-203LF Bourns
    4816P-1-203LF Bourns
    4816P-1-203LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4816P-1-203LF is described as RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM