4814P-1-103LF Bourns
  • Available: 13,372
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4814P-1-103LF Bourns
    4814P-1-103LF Bourns
    4814P-1-103LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4814P-1-103LF is described as RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"