4610X-102-561LF Bourns
  • Available: 4,786
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-561LF Bourns
    4610X-102-561LF Bourns
    4610X-102-561LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-561LF is described as RES ARRAY 5 RES 560 OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V