4610X-102-473LF Bourns
  • Available: 5,675
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-473LF Bourns
    4610X-102-473LF Bourns
    4610X-102-473LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-473LF is described as RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM