4610X-102-224LF Bourns
  • Available: 5,174
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-224LF Bourns
    4610X-102-224LF Bourns
    4610X-102-224LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-224LF is described as RES ARRAY 5 RES 220K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE