4610X-102-221LF Bourns
  • Available: 3,518
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-221LF Bourns
    4610X-102-221LF Bourns
    4610X-102-221LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-221LF is described as RES ARRAY 5 RES 220 OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM