4610X-102-101LF Bourns
  • Available: 4,859
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-101LF Bourns
    4610X-102-101LF Bourns
    4610X-102-101LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-101LF is described as RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM