4610X-101-272LF Bourns
  • Available: 6,042
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-101-272LF Bourns
    4610X-101-272LF Bourns
    4610X-101-272LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-101-272LF is described as RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM