4610X-101-224LF Bourns
  • Available: 6,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-101-224LF Bourns
    4610X-101-224LF Bourns
    4610X-101-224LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-101-224LF is described as RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X