4609X-101-332LF Bourns
  • Available: 4,117
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4609X-101-332LF Bourns
    4609X-101-332LF Bourns
    4609X-101-332LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4609X-101-332LF is described as RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM