4608X-102-563LF Bourns
  • Available: 4,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-563LF Bourns
    4608X-102-563LF Bourns
    4608X-102-563LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-563LF is described as RES ARRAY 4 RES 56K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM