4608X-102-470LF Bourns
  • Available: 6,954
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-470LF Bourns
    4608X-102-470LF Bourns
    4608X-102-470LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-470LF is described as RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS