4608X-102-270LF Bourns
  • Available: 1,845
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-270LF Bourns
    4608X-102-270LF Bourns
    4608X-102-270LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-270LF is described as RES ARRAY 4 RES 27 OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE