4608X-102-222LF Bourns
  • Available: 6,859
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-222LF Bourns
    4608X-102-222LF Bourns
    4608X-102-222LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-222LF is described as RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A