4608X-102-121LF Bourns
  • Available: 2,910
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-121LF Bourns
    4608X-102-121LF Bourns
    4608X-102-121LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-121LF is described as RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE