4608X-102-105LF Bourns
  • Available: 8,082
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-102-105LF Bourns
    4608X-102-105LF Bourns
    4608X-102-105LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-102-105LF is described as RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE