4608X-101-233LF Bourns
  • More about 4608X-101-233LF Bourns
    4608X-101-233LF Bourns
    4608X-101-233LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-101-233LF is described as RES ARRAY 7 RES 23K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE