4608X-101-203LF Bourns
  • Available: 5,695
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-101-203LF Bourns
    4608X-101-203LF Bourns
    4608X-101-203LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-101-203LF is described as RES ARRAY 7 RES 20K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK