4608X-101-104LF Bourns
  • Available: 791
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4608X-101-104LF Bourns
    4608X-101-104LF Bourns
    4608X-101-104LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-101-104LF is described as RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM