4606X-102-471LF Bourns
  • Available: 3,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4606X-102-471LF Bourns
    4606X-102-471LF Bourns
    4606X-102-471LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4606X-102-471LF is described as RES ARRAY 3 RES 470 OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"