4606X-102-332LF Bourns
  • Available: 2,390
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4606X-102-332LF Bourns
    4606X-102-332LF Bourns
    4606X-102-332LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4606X-102-332LF is described as RES ARRAY 3 RES 3.3K OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"