4606X-102-272LF Bourns
  • Available: 4,257
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4606X-102-272LF Bourns
    4606X-102-272LF Bourns
    4606X-102-272LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4606X-102-272LF is described as RES ARRAY 3 RES 2.7K OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE