4606X-101-391LF Bourns
  • Available: 6,087
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4606X-101-391LF Bourns
    4606X-101-391LF Bourns
    4606X-101-391LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4606X-101-391LF is described as RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/405MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/365MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/305MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/225MM
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM