4606X-101-182LF Bourns
  • Available: 5,115
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4606X-101-182LF Bourns
    4606X-101-182LF Bourns
    4606X-101-182LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4606X-101-182LF is described as RES ARRAY 5 RES 1.8K OHM 6SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK