4605X-101-223LF Bourns
  • Available: 2,784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4605X-101-223LF Bourns
    4605X-101-223LF Bourns
    4605X-101-223LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4605X-101-223LF is described as RES ARRAY 4 RES 22K OHM 5SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"