4605X-101-152LF Bourns
  • Available: 3,951
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4605X-101-152LF Bourns
    4605X-101-152LF Bourns
    4605X-101-152LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4605X-101-152LF is described as RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 5SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X