4605X-101-102LF Bourns
  • Available: 8,266
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4605X-101-102LF Bourns
    4605X-101-102LF Bourns
    4605X-101-102LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4605X-101-102LF is described as RES ARRAY 4 RES 1K OHM 5SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE