4310R-102-472LF Bourns
  • Available: 730
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4310R-102-472LF Bourns
    4310R-102-472LF Bourns
    4310R-102-472LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4310R-102-472LF is described as RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE