4310R-102-224LF Bourns
  • Available: 1,926
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4310R-102-224LF Bourns
    4310R-102-224LF Bourns
    4310R-102-224LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4310R-102-224LF is described as RES ARRAY 5 RES 220K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE