4310R-102-103LF Bourns
  • Available: 2,010
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4310R-102-103LF Bourns
    4310R-102-103LF Bourns
    4310R-102-103LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4310R-102-103LF is described as RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"