4310R-101-102 Bourns
  • Available: 1,392
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4310R-101-102 Bourns
    4310R-101-102 Bourns
    4310R-101-102 is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4310R-101-102 is described as RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM