4308R-102-153LF Bourns
  • Available: 4,572
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4308R-102-153LF Bourns
    4308R-102-153LF Bourns
    4308R-102-153LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4308R-102-153LF is described as RES ARRAY 4 RES 15K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"